Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
S.Bielsko
Wapienica
Włókniarz
B&B

Dom Kultury w Hałcnowie (+48) 33 816 23 28

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kulturalną

Szczegółowe informacje na temat organizowanych zajęć oraz o wolnych miejscach w poszczególnych grupach można uzyskać w sekretariacie naszego Domu Kultury. Zapraszamy również na naszą stronę na

Dokumenty wymagane do zapisania sie na zajecia: karta zgloszenia, klauzula informacyjna.

DZIECIĘCA GRUPA TWÓRCZA MINIATURKA
MDK

Codzienne zajęcia dla dzieci w wieku od 2,5 do 4 lat, odbywające się w godzinach od 8:00-15:00. W programie zajęcia muzyczne, plastyczne, taneczne, zabawy w świetnej atmosferze! 

ESTRADA DZIECIĘCA DWUZNAK
MDK

Zajęcia taneczne dla dzieci w wieku 7 - 11 lat. Zajęcia rozwijają poczucie rytmu, pomagają poznać możliwości swojego ciała, poprawiają koordynację ruchową oraz uwrażliwiają na doznania artystyczne.

ZABAWA Z PIOSENKĄ
MDK

Zajęcia w zespole wokalnym dla dzieci w wieku szkolnym. Siła naszego głosu drzemie nie tylko w strunach głosowych, ale też w prawidłowym oddechu, postawie, dykcji i wrażliwości muzycznej. Przekonaj się sam!

REWIA DZIECIĘCA KURTYNKA
MDK

Zajęcia taneczno-wokalne z elementami teatru dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Dlaczego taniec? Taniec, to oprócz zabawy, sposób na poprawę sprawności fizycznej, wytrzymałości, gibkości czy koordynacji ruchowej. 

TEATR EF
MDK

Zajęcia o profilu teatralnym rozwijające samoświadomość, pozwalające na udoskonalanie kompetencji autoprezentacyjnych. Zajęcia prowadzone w grupach: uczniowie klas IV-VI, VII-VIII, szkół średnich. Zapraszamy!

SEIDO KARATE
MDK

Zajęcia karate to stanowczość, dyscyplina, opanowanie, wyznaczanie i osiąganie celów, poprawianie koordynacji ciała, a także koncentracji umysłu. Zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

WARSZTAT KREACJI LITERACKIEJ
MDK

Szukasz sposobów na wyrażenie samego siebie? Chciałbyś odkryć w sobie twórcę literatury?

Zapraszamy na wyjątkowe zajęcia skierowane do uczniów klas IV-V, VI-VIII oraz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

SOBOTA Z ZUMBĄ
MDK

Zumba kids to połączenie Zumba Fintess (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop i innych tańców) oraz treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maximum zabawy.

Zatańcz z nami!

SENSOPLASTYKA
MDK

Sensoplastyka® proste, kolorowe, pachnące zajęcia dla dzieci w wieku od 1-9 lat.To swobodna zabawa dzieci wyłącznie z bezpiecznymi produktami spożywczymi, dzięki której wspieramy wszechstronny rozwój umiejętności dziecka.

DE FACTO
MDK

Zespół tańca współczesnego DE FACTO kieruje swoje zajęcia dla młodzieży. Grupa przygotowuje choreografie oraz etiudy taneczne i prezentuje się na wielu koncertach. Zapraszamy do zapisów!

SZKÓŁKA BALETOWA DEBIUCIK
MDK

Zajęcia baletowe dla dzieci najmłodszych w wieku od 4 do 6 lat. Podczas zajęć dzieci w formie zabawy poznają technikę tańca, uczą się kroków tanecznych i rozwijają swoją wyobraźnię.

WARSZTAT PIĘKNEGO MÓWIENIA
MDK

zajęcia z dykcji i pięknego mówienia - dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz dla dorosłych przygotowujących się do zawodów takich jak: śpiewak, aktor, dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, nauczyciel.

NAUKA GRY NA GITARZE
MDK

Zapraszamy na indywidualne lekcje gry na gitarze. Podstawą zajęć jest nauka gry na instrumencie, która wpływa na umiejętność słuchania, dyscyplinę i wytrwałość.

GRUPA PLASTYCZNA WALOR
MDK

Zajęcia plastyczne z różnych technik wpływają na rozwój zainteresowań oraz udzolnień dzieci i młodzieży szkolnej w dziedzinie plastyki i sztuki.

GRUPA PLASTYCZNA KOLOR
MDK

Zajęcia plastyczne dla dzieci od 6 roku życia. Rozwijają zainteresowania oraz uzdolnienia uczestników w dziedzinie plastyki i sztuki... Różne techniki, przyjazna atmosfera, świetna zabawa!

KOŁO SZACHOWE
MDK

Zapraszamy wszystkich miłośników królewskiej gry w szachy. Koło szachowe to miejsce spotkań, wymiany doświadczeń, poznania nowych strategii. Zajęcia dla osób dorosłych i seniorów!

PRACOWNIA PLASTYCZNA DEKORATORNIA
MDK

Zajęcia plastyczne dla osób dorosłych. Wspólne poznawanie technik dekoracyjnych: decoupage, wiklina papierowa. Tworzenie, ozdabianie przedmiotów, a to wszystko w niezwykłej atmosferze...

EUFORIA STUDIO FITNESS
MDK

Euforia Studio Fitness zaprasza wszystkich lubiących ruch na zajęcia fitness do Domu Kultury w Bielsku-Białej - Hałcnowie. Zgrabna sylwetka, Zumba, Tabata, Pilates - dla każdego coś miłego!

MODELARSTWO
MDK

Zajęcia, które są świetnym pomysłem na nową pasję dla dzieciaka. Sklejanie modeli pozwala zrozumieć, jak ważna jest cierpliwość, precyzja i dbałość o szczegóły. Zapraszamy uczestników w wieku 9-15 lat.

AKTYWNY SENIOR
MDK

Zapraszamy wszystkich seniorów do skorzystania z naszej oferty zajęć. Sztuki plastyczne, teatr, zajęcia wokalne, Joga Kundalini...dla każdego coś miłego!

SZYDEŁKO I SZNUREK
MDK

Wyjątkowa torebka handmade? Niepowtarzalne etui na telefon albo koszyk na skarby? Zapraszamy na zajęcia z rękodzieła artystycznego dla dzieci w wieku 10-13 lat.

GLINOMANIA
MDK

Zajęcia z ceramiki artystycznej dla dzieci od 7 roku życia.

Praca z gliną rozwija zdolności manualne, wycisza i wpływa na rozwój koncentracji.

ARTYSTYCZNE PORANKI
MDK

Spotkania dla seniorów w przyjaznej, artystycznej atmosferze, na których pod okiem Pani Iwonki. Szkice ołówkiem, ceramika, decoupage i wiele innych. Zapraszamy!

NAUKA GRY NA PIANINIE
MDK

Zapraszamy na indywidualne lekcje gry na pianinie! Nauka gry na instrumencie poprawia koncentrację, rozwija kreatywność, a także uwrażliwia na sztukę muzyczną...

ARYTMETYKA MENTALNA
MDK

Pozytywny rozwój interakcji między prawą i lewą półkulą mózgu, zdolność do nauki języków obcych oraz umiejętność dokonywania szybkich obliczeń arytmetycznych? Zapraszamy dzieci w wieku 7-9 lat!

KURS SZYBKIEGO CZYTANIA
MDK

Chcesz, by proces uczenia się był łatwiejszy, przyjemniejszy i jeszcze lepiej mógł wykorzystać swój potencjał intelektualny? Zapraszamy na nasz kurs dzieci w wieku 10-12 lat!

JOGA KUNDALINI
MDK

Metoda połączenia i opanowania oraz pracy z umysłem, ciałem i duchem w celu uzyskania spokoju wewnętrznego, zdrowia, zadowolenia i samospełnienia. Świetny pomysł na efektywne spędzanie czasu!

FOTOPASJA
MDK

Interesujesz się fotografią? Chcesz tworzyć interesujące fotografie? Szukasz źródeł pomysłów? Chcesz dobrze komponować zdjęcia? Chcesz nauczyć się pracy aparatem, telefonem czy kamerą? Zapraszamy do naszej pracowni fotograficzno-filmowej!

GRUPA PLASTYCZNA PLAMA
MDK

Rysunek, malarstwo, decoupage, witraż...zajęcia rozwijające zdolności plastyczne, pobudzające kreatywność i kształtujące postawę estetyczną. Idealna forma spędzania czasu!

KAM "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI"
MDK

Klub Aktywnego Malucha "KSIĘŻYCOWE OPOWIEŚCI" to zajęcia dopołudniowe dla rodzica z małym dzieckiem do 3 roku życia. Podczas zajęć jest czas na rozwój, a także na wspólne chwile maluszków ze swoimi rodzicami. 

KAM "MANIA BAZGRANIA"
MDK

Zajęcia plastyczne w Klubie Aktywnego Malucha dla rodzica z dzieckiem do lat 3. Świetny pomysł na kreatywne spędzenie czasu z maluszkiem. Dobra zabawa gwarantowana!

TANIEC TOWARZYSKI
MDK

Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów tańca towarzyskiego do zapisów na nasze zajęcia. Chcesz tańczyć walca, sambę, pasodoble? Dołącz do nas! Tworzymy grupę dla młodzieży, dorosłych i seniorów.

TEATR SENIORA
MDK

Zapraszamy wszystkich seniorów do tworzącej się grupy teatralnej. Zajęcia poprowadzi jedyny w swoim rodzaju Jan Chmiel. Dobra zabawa gwarantowana!

PIOSENKA W KOLORZE JARZĘBINY
MDK

Mówi się, że "piosenka jest dobra na wszystko", dlatego zapraszamy wszystkich rozśpiewanych seniorów na wyjątkowe zajęcia wokalne. 

"Śpiewać każdy może ...."

SZACHY I GRY PLANSZOWE
MDK

Planszówki oraz szachy to nie tylko dobry pomysł, by zainteresować dzieci taką formą gier, ale także, by poprawić ich koncentrację, rozwinąć umiejętność logicznego myślenia, jak i dać im możliwość do świetnej zabawy!

ZAJĘCIA Z LOGOPEDĄ
MDK

Podczas zajęć logopedycznych prowadzone są ćwiczenia, które mają na celu korekcję wad wymowy - zajęcia dedykowane dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat.

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY
MDK

Potrafisz grać na instrumencie? Muzyka jest Twoją pasją? Zagraj razem z nami! Tworzymy zespół dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu umiejętności. 

NAUKA GRY NA PERKUSJI
MDK

Perkusja jest bardzo intuicyjnym i naturalnym instrumentem, wykorzystywanym we wszystkich gatunkach muzycznych. Zawsze marzyłeś, żeby usiąść za zestawem i spróbować swoich sił jako perkusista? A może szukasz dla swojego dziecka ciekawych zajęć, które rozwiną je muzycznie?


KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

Kiermasz Bożonarodzeniowy w DK w Wapienicy.

Dom Kultury w Wapienicy
09.12.2019

V Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej "SINGALONG Movie themes"

Dom Kultury w Kamienicy
09.12.2019

Kiermasz wyrobów z ceramiki.

Dom Kultury Włókniarzy
10.12.2019

Warsztaty - "Robimy zapachowe mydełka" - OSTATNIE MIEJSCA

Dom Kultury w Komorowicach
11.12.2019

Rodzinne warsztaty ceramiczne

Dom Kultury w Hałcnowie
13.12.2019

Zimowy Wieczór Teatralny

Dom Kultury w Hałcnowie
13.12.2019

Spotkanie opłatkowe w Świetlicy MDK Biała Północ

Świetlica w Bielsku-Białej - Północ
14.12.2019

Akcja Zima w Hałcnowie!

Dom Kultury w Hałcnowie
15.12.2019

Kiermasz Rękodzieła Artystycznego

Dom Kultury w Komorowicach
15.12.2019

Kiermasz Świąteczny w Kamienicy

Dom Kultury w Kamienicy
16.12.2019

Warsztaty kulinarne " PIECZENIE PIERNIKÓW"

Dom Kultury w Komorowicach
19.12.2019

Uroczysta Wieczerza Wigilijna

Dom Kultury w Lipniku
20.12.2019

Spotkanie Świąteczne w Dziecięcej Grupie Twórczej Pajacyki w Domu Kulturyw Olszówce

Dom Kultury w Olszówce
20.12.2019

Koncert kolęd i pastorałek.

Dom Kultury w Lipniku
21.12.2019

V Międzynarodowe Zimowe Spotkania Artystyczne "Świat Bajkowych Cudów"

Dom Kultury w Hałcnowie
07.01.2020

AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
01.06.2020
NAKRĘTKOWA GÓRA 2019 -VII edycja akcji społecznej
Dom Kultury w Olszówce
31.12.2019
KOPERTA ŻYCIA dla seniorów
Dom Kultury w Olszówce
31.10.2019
KSIĄŻKA W PODRÓŻY
Dom Kultury w Olszówce
20.10.2019
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK

KONKURSY I FESTIWALE

MDK
MDK
MDK
MDK
MDK