KULTURALNIE MARZY MI SIĘ...

Szanowni Państwo, droga młodzieży, kochane dzieciaki! Kubiszówka zaprasza do firmy portretowej!
Oto konkurs Kubiszówki: KULTURALNIE MARZY MI SIĘ!
Na konkurs zapraszamy do naszego profilu na Facebooku. Do 18 maja pod postem konkursowym możecie zamieszczać zdjęcia, na których napiszecie nam swoje kulturalne marzenia!

A jakie mogą być te kulturalne marzenia? Mogą być mniej lub bardziej śmiałe lub tylko takie, które chcecie i potrzebujecie ujawnić światu. Możecie napisać: CHCĘ ŚPIEWAĆ W CHÓRZE! CHCĘ WRÓCIĆ NA ZAJĘCIA DO PANI KASI! CHCĘ PÓJŚĆ NA KONCERT PIOSENEK ANNY JANTAR! CHCĘ TAŃCZYĆ FLAMENCO!

Dzięki konkursowi poznamy Wasze potrzeby kulturalnie i będziemy robić wszystko, aby je spełnić, przynajmniej te bardziej realne! :-)

Zasady konkursu jak zwykle są bardzo proste!

• Zrób zdjęcie, na którym trzymasz kartkę ze swoim marzeniem i opublikuj w komentarzach pod postem konkursowym.
  • Na fotografie czekamy do poniedziałku 18 maja br.
  • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi we wtorek 19 maja.

Dla uczestników mamy atrakcyjne nagrody: zabawki, książeczki dla dzieci, a dla młodzieży i dorosłych … inne niespodzianki (m.in. zaproszenia do KFC!) !

Poniżej zamieszczamy przykładowe fotografie, na których nasi wspaniali instruktorzy i zaprzyjaźniona młodzież dzielą się swoimi marzeniami!

11.05. - 19.05.2020

RAZEM W KULTURZE