Dom Kultury w Wapienicy

KARNAWAŁOWO-KABARETOWY WIECZÓR Z TEATREM PRZYSTANEK 1 W DK W WAPIENICY.

Karnawałowo-kabaretowy wieczór z Teatrem Przystanek 1 z Domu Kultury w Olszówce, który gościnnie wystąpi w DK w Wapienicy w dniu 21.02.2020 r. o godz. 18.00- wstęp wolny !

Serdecznie zapraszamy Państwa na Karnawałowo-kabaretowy wieczór z Teatrem Przystanek 1, który na co dzień działa w Domu Kultury w Olszówce i gościnnie wystąpi w naszym Domu Kultury w dniu 21.02.2020 r. o godz. 18.00

Teatr Przystanek 1 zaprezentuje Państwu przedstawienie -  KABARETU APLIKACJE NIE-ZBĘDNE czyli scenki rodzajowe przeplatane piosenką aktorską -to krótkie i zabawne historie z życia, przestawione w sposób żartobliwy a czasami uszczypliwy, wywołując u widzów salwy śmiechu! Teatr Przystanek 1 to 7 osobowa grupa aktorów amatorów, którzy wraz z reżyserem świetnie sprawdzają się w komedii bawiąc publiczność przez niemal całogodzinne przedstawienie. Premiera przedstawienia miała miejsce 15 maja tego roku, jednak w nowym sezonie artystycznym zespół teatralny powiększył się i zaprezentował kabaret w nowej odsłonie.

Reżyseria i adaptacja Robert Oleksy, scenariusz Jarosław Prokop, muzyka Dariusz Biela, teksty piosenek Magdalena Kubica, obsada: Krystyna Anaszko, Małgorzata Cholewa, Krystyna Dugueyt, Magdalena Kubica, Sabina Wranik, Kazimierz Anaszko, Robert Oleksy, Wojciech Rusztyn.

Serdecznie zapraszamy ! Wstęp wolny !!!

Dom Kultury w Wapienicy
21.02. - 21.02.2020

DOM KULTURY W WAPIENICY

ul. Cieszyńska 398, 43-382 Bielsko-Biała