Miejski Dom Kultury

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W MIEJSKIM DOMU KULTURY W BIELSKU-BIAŁEJ ORAZ PODLEGŁYCH FILIACH MDK

MDK wznowił stacjonarną działalność kulturalną w ograniczonym zakresie i w określonym reżimie sanitarnym. Od 15.06.2020r. w MDK obowiazują określone procedury bezpieczeństwa dotyczące: pracowników, instruktorów, rodziców, opiekunów prawnych i uczestników zajęć. /zobacz więcej/

W okresie pandemii COVID-19 w MDK obowiazują procedury bezpieczeństwa dotyczące pracowników, instruktorów, rodziców, opiekunów prawnych i uczestników zajęć.

BEZPIECZNY DOM KULTURY W BIELSKU-BIAŁEJ  / ZASADY OGÓLNE:

Procedura zapewniająca bezpieczeństwo uczestnikom zajęć w MDK Bielsko-Biała w stanie epidemicznym- Covid 19 (format-PDF)

Załącznik / oświadczenie – Covid 19 nr 1  (format-PDF)

Załącznik / oświadczenie – Covid 19 nr 2  (format-PDF)

Załącznik / oświadczenie – Covid 19 nr 3  (format-PDF)

Załącznik / oświadczenie – Covid 19 nr 4  (format-PDF)

1. Zajęcia będą wznawiane ostrożnie i stopniowo w małych grupach  artystycznych dbając przede wszystkim o Państwa komfort i bezpieczeństwo.

2. W sprawach związanych ze sposobem realizacji oraz dostępnością wybranych zajęć prosimy o bezpośredni kontakt z sekretariatem wybranego przez Państwa Domu Kultury od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00

3. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą bezpieczeństwa obowiązującą w MDK w okresie epidemicznym oraz ze wzorami oświadczeńi wypełnienie nich w przypadku udziału w zajęciach. (załączniki-PDF)

4. Oświadczenia należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do sekretariatu wybranego przez Państwa Domu Kultury przed rozpoczęciem zajęć lub najpóźniej w dniu zajęć.

5. Formularze będą również dostępne w Domu Kultury oraz na stronie internetowej MDK (istnieje także możliwość wcześniejszego pobrania i wypełnienia ich w domu).

6. W zajęciach będą mogły wziąć udział tylko te osoby, które złożą wypełnione załączniki/ oświadczenia – Covid 19

7. Każda osoba przed wejściem do Domu Kultury musi zdezynfekować ręce w holu, zgodnie z procedurami bezpieczeństwa MDK.

8. Każdemu uczestnikowi zajęć wchodzącemu do MDK, wyznaczony pracownik dokona pomiaru temperatury, za zgodą zawartą w oświadczeniu.

9. Zaleca się zachowanie dwumetrowego dystansu pomiędzy osobami, w przestrzeni wspólnej na całym terenie MDK.

10. W Domu Kultury będą mogli przebywać wyłącznie uczestnicy zajęć oraz
( odwiedzający Galerie Fotografii B&B, biblioteki w DK w Hałcnowie, DK w Kamienicy
i DK w Komorowicach Krakowskich )

11. W przypadku stwierdzenia przez pracownika występowania u uczestnika zajęć objawów chorobowych, pracownik MDK ma prawo odmówić przyjęcia na zajęcia. Jeśli nastąpi to w trakcie zajęć pracownik, ma obowiązek odizolować uczestnika zajęć zapewniając mu bezpieczeństwo (w strefie izolacji) i natychmiast poinformować o tym rodzica, sanepid i kierownika placówki.

Miejski Dom Kultury
15.06. - 31.08.2020

ON-LINE

MIEJSKI DOM KULTURY

ul. 1 Maja 12, 43-300 Bielsko-Biała

(+48) 33 812 56 92, 812 53 13

mdk@mdk.bielsko.pl

Film reklamowy Miejskiego Domu Kultury - /zobacz video/
30.08.2019
Rozkład zajęć on-line w MDK - zobacz...
30.04.2020
PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA MDK
ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

KULTURALNIE WIRTUALNIE, CZYLI STYCZEŃ W MIKRZE

11.01-30.01.2021

"ARCHIWUM PROTESTÓW PUBLICZNYCH"

08.01-30.01.2021

ZBIERAMY NAKRĘTKI - POMAGAMY!

04.01-31.01.2021

MUZYCZNE ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA.

21.01-31.01.2021

TUTORIAL TWORZENIA KARNAWAŁOWYCH MASEK