JUŻ JEST! NASZ NOWY SPRZĘT NAGŁAŚNIAJĄCY!

Kubiszówka zakupiła nowy sprzęt do wyposażenia sali widowiskowej! Środki otrzymaliśmy dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Infrastruktura domów kultury".

Zakupione zostały nowe instalacje nagłośnieniowe, oświetleniowe oraz nowe podesty sceniczne (m. in.: aktywna kolumna, Subbas, procesor DBX VENUE 360, mixer cyfrowy, stagebox cyfrowy BEHRINGER X32, Di-Box aktywny BEHRINGER S-32, PROSNAKE CAT 5E/50, systemy bezprzewodowe, mikrofony, mikrofony do instrumentów, ruchome głowy, wytwornice mgły, followspot, spliter, parawan akustyczny, futerał na parawan, podesty sceniczne, nogi teleskopowe).
O jakości nowego sprzętu mieliśmy okazję przekonać się podczas koncertu zespoołuCarrantuohill, 4 października 2020r. Występ okazał się fenomenalny, a nowy sprzęt zdał egzamin w 100 procentach.
Dzięki zmodernizowaniu sprzętu Kubiszówka podniesie jakość i atrakcyjność oferty. Poprzez wielofunkcyjne wykorzystanie sceny i sali widowiskowej do organizacji koncertów, wykładów, warsztatów, wystaw, zajęć tanecznych oraz działań z zakresu edukacji kulturalnej nasz dom kultury niewątpliwie pozyska nowych odbiorców i dostosuje się do wysokich wymogów stawianych przez rozwój nowych technologii i dużych oczekiwań społecznych.

07.10. - 07.10.2020

godz