MOZAIKA BB - NASZ ŚWIAT WARTOŚCI

Chcemy się podzielić z Państwem wspaniałą wiadomością! Projekt Kubiszówki „Mozaika BB – nasz świat wartości” znalazł się w gronie nagrodzonych w programie dotacyjnym Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje”.

Do programu zgłoszono z całego kraju 1622 wnioski. Po dokonaniu oceny merytorycznej, komisja wyłoniła 277 zwycięskich projektów. Nasz znalazł się na 90 pozycji w rankingu wygranych!
Projekt „Mozaika BB – nasz świat wartości” obejmuje realizację cyklu warsztatów, podczas których uczestnicy poznają technikę tworzenia mozaiki, a następnie zaprojektują ją i wykonają wspólnie ze wspierającymi ich artystami na murze oddzielającym parking za domem kultury od Zakładu Karnego w Bielsku-Białej. Tematem mozaiki będą wartości łączące społeczność miasta i tworzące jego tożsamość.

Realizacja przedsięwzięcia jest zaplanowana na jesień br. Mamy nadzieję, że do tego czasu nasze życie wróci do normy i, po tym trudnym okresie rozłąki, połączy nas MOZAIKA BB!

01.07. - 31.10.2020

INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY - GRANT DLA KUBISZÓWKI