MASKI KARNAWAŁOWE IX EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

MASKI KARNAWAŁOWE - lista laureatów oraz wystawa on-line na stronach: YouTube i Facebook Dom Kultury w Olszówce.

Zapraszamy do udziału w IX edycji konkursu plastycznego, przeznaczonego dla uczestników w wieku od 3 lat do … (bez ograniczenia wiekowego). W konkursie mogą brać udział przedszkola, szkoły, koła plastyczne na terenie domów kultury i innych ośrodków pozaszkolnych, mogą również brać udział osoby indywidualne, których pasją jest twórczość plastyczna.

Jak dostarczyć prace? OSOBIŚCIE lub MAILEM :)
-osobiście do Domu Kultury w Olszówce nie zapominając o karcie zgłoszenia,
-lub zrobić zdjęcie w dobrej jakości i przesłać
na adres e-mail: olszowka@mdk.bielsko.pl
z dopiskiem „MASKA KARNAWAŁOWA-konkurs” oraz w treści maila zamieścić tekst „Zapoznałem się z treścią oraz w pełni akceptuję zapisy i oświadczenia wynikające z Regulaminu konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej oraz określone w Regulaminie / Wydarzeniu „Maska karnawałowa" Regulamin konkursów i wydarzeń on-line w MDK w Bielsku-Białej, dostępny jest na stronie http://mdk.bielsko.pl/rodo oraz wpisać wszystkie dane uczestnika, imię i nazwisko, wiek i klasę, szkołę, nazwisko instruktora. Maila powinien podpisać rodzic/opiekun.

Termin nadsyłania prac plastycznych do 29 stycznia 2021 r.
na adres: MDK Dom Kultury w Olszówce, ul. Olszówka 20 D, 43-309 Bielsko-Biała
olszowka@mdk.bielsko.pl

Technika dowolna: maski, rysunki, projekty, formy przestrzenne itp.
Jury oceniać będzie: (w kilku kategoriach wiekowych)
samodzielność wykonania, oryginalność pomysłu, stopień trudności (odpowiednio do wieku), ogólny wyraz artystyczny.
Każda praca powinna na odwrocie zawierać następujące informacje: Imię, nazwisko, wiek autora oraz klasę, adres placówki i nazwisko instruktora, pod kierunkiem którego praca powstała (nie dotyczy twórców indywidualnych).

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania

Regulamin doc

Karta

PODSUMOWANIE

Na IX edycję konkursu plastycznego MASKI KARNAWAŁOWE do Domu Kultury w Olszówce, wpłynęło 191 prac (w większości drogą mailową), które zostały wykonane w technikach rysunek, malarstwo, kolaż, decoupage, papieroplastyka, quilling, masy plastyczne, ceramika, techniki kombinowane. Jury w składzie Lucyna Dobrzaniecka – kierownik DK w Wapienicy i Monika Sowa – artysta plastyk, instruktor DK w Kamienicy, oceniło prace w pięciu kategoriach wiekowych i przyznało łącznie 41 nagród i wyróżnień. Prace cechowała duża pomysłowość, różnorodność technik, ogromne zaangażowanie twórców, szczególnie w trudnym czasie pandemii. Dyplomy i nagrody ufundowali: Wydział Kultury i Promocji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Komisja Europejska Przedstawicielstwo Regionalne we Wrocławiu, Delikatesy Centrum, Miejski Dom Kultury. Wszystkim laureatom, wyróżnionym oraz nauczycielom i instruktorom serdecznie GRATULUJEMY! Po odbiór nagród i dyplomów zapraszamy w godz. 8:00-16:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

A oto wyniki!!!

LISTA LAUREATÓW DO POBRANIA

2021 LAUREACI

↓⇓ ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ WYSTAWY ⇓↓