Wybierz poniżej swój dom kultury

Hałcnów
Kamienica
Komorowice
Kubiszówka
Lipnik
Mikra
Olszówka
BB.Północ
S.Bielsko
Wapienica
Włókniarz
B&B
Dom Kultury w Komorowicach

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI - VI EDYCJA KONKURSU TANECZNEGO KARNAWAŁOWE DUETY

  1. Część konkursowa START 8:30

Pokazy Lauretów 22 lutego 2020r. o godz.18.00:19:30.

 

VI EDYCJA PRZEGLĄDU TANECZNEGO

„KARNAWAŁOWE DUETY”

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

 

Podane godziny prezentacji są godzinami orientacyjnymi.

WEJŚCIE DLA ZAWODNIKÓW-od ulicy Olimpijskiej.

WEJŚCIE DLA WIDZÓW-od strony sklepu Inter Komorowice.

PROSIMY NIE WCHODZIĆ NA SALĘ WIDOWISKOWĄ PODCZAS TRWANIA PREZENTACJI.

 

8:30   TANIEC TOWARZYSKI 

 

  1. 1. FILIP OLGA DK Włókniarzy
  2. 2. JAKUB ALEKSANDRA DK Włókniarzy

3.BARTOSZ PAULINA DK Włókniarzy

  1. 4. MAJA KONRAD „ Nowy Styl „

 

8:45 DANCEHALL, HIP-HOP 

 

5.MARTYNA JUSTYNA  Pszczyńskie Centrum Kultury

6.MARTA JĘDRZEJ  Pszczyńskie Centrum Kultury

7.ZUZANNA PAWEŁ Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

8.MICHELLE  MAGDALENA DK Włókniarzy

9.ANNA  MARTYNA Szkoła MMSport

10.MARIKA NIKOLA House of dance

11.AMELIA MARIA Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

12.NATALIA ZUZANNA Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

13.SARA ANNA Stereo Dance

14.MAGDALENA LAURA Stereo Dance

15.JULIA MARTYNA Stereo Dance

17.ROKSANA EWELINA Stereo Dance

18.MARTA MAGDALENA DK Włókniarzy

19.DARIA ZUZANNA Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

20.KINGA JOLANTA Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

21.WIKTORIA JULIA Stereo Dance

22.MARTYNA JUSTYNA Stereo Dance

23.ROKSANA WIKTORIA DK Włókniarzy

 

9:40 TANIEC WSPÓŁCZESNY

  1. 24. IGA MAJA Szkoła Tańca Dance Love It

25.JULIA LENA Studio Artystyczne PUENTA

26.OLIVIA MAŁGORZATA Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

27.MILENA KAROLINA Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

28.NINA OLIWIA Prywatna Szkoła Baletowa

29.IWONA NINA Studio Tańce RELEVE

30.NADIA NATALIA Prywatna Szkoła Baletowa

31.MAJA PAULINA Prywatna Szkoła Baletowa

32.MAJA JULIA Prywatna Szkoła Baletowa

33.AGNIESZKA POLA DK Włókniarzy

34.WERONIKA KINGA DK Włókniarzy

35.AGATA ZOFIA DK Włókniarzy

36.JULIA ZOFIA DK Włókniarzy

37.EMILIA WERONIKA DK Włókniarzy

38.ANNA ZUZANNA DK Włókniarzy

39.ZUZANNA ALEKSANDRA DK Kubiszówka

40.JULIA WIKTORIA DK Włókniarzy

41.NATALIA JULIA Szkoła MMSport

42.HANNA OLIWIA DK Kubiszówka

43.MARTA MARTA DK Stare Bielsko

44.JULIA ZUZANNA DK Wapienica

45.MARCELINA MARIA DK Wapienica

46.NATALIA MARIA DK Kubiszówka

47.JULIA MARTA DK Stare Bielsko

48.VANESSA PATRYCJA DK Komorowice

49.ANNA LENA  Prywatna Szkoła Baletowa

50.MAJA ALICJA Pałac Młodzieży Katowice

51.KLAUDIA IGA Pałac Młodzieży Katowice

52.ALEKSANDRA PATRYCJA DK Stare Bielsko

53.SONIA ZUZANNA DK Mikuszowice

54.OLIWIA ZOFIA DK Stare Bielsko

55.AMELIA ROKSANA DK Olszówka

56.JULIA MARZENA DK Kubiszówka

57.NIKOLA JULIA DK Mikuszowice

58. WERONIKA KAMILA DK Mikuszowice

59.ANNA KINGA DK Włókniarzy

60.ZUZANNA ALEKSANDRA Pałac Młodzieży Katowice

61.KLARA MARTYNA DK Mikuszowice

62.NATALIA ZOFIA DK Włókniarzy

63.MAGDALENA MAJA  Prywatna Szkoła Baletowa

64.MAJA PATRYCJA DK Kubiszówka

  1. ANETA DOROTA DK Komorowice

66.AMELIA ZOFIA DK Kubiszówka

  1. KALINA ZOFIA DK Komorowice

 

 

12:20 SHOW

 

68.SONIA JULIA Prywatna Szkoła Baletowa

69.MAJA JULIA DK Komorowice

70.ALEKSANDRA SANDRA DK Komorowice

71.MAJA NINA Prywatna Szkoła Baletowa

72.EMILIA JULIA Szkoła Tańca i Ruchu Dance4You

73.LIDIA WIKTORIA STUDIO TAŃCA PASSO

74.ANNA MAŁGORZATA Szkoła Tańca CUBANA

75.KINGA AGATA Szkoła Tańca CUBANA

76.MARIA IGA Szkoła Tańca CUBANA

77.MAJA AMELIA Szkoła Tańca CUBANA

78.ANNA EMILIA Szkoła Tańca CUBANA

79.SONIA KATARZYNA Szkoła Tańca CUBANA

 

 

 

W godzinach porannych odbędzie się część konkursowa.

START 8:30

Po części konkursowej uczestnicy otrzymuję poczęstunek.                                                                                                                                                    Następnie, podczas obradów jury, odbędą się warsztaty taneczne dla

uczestników, podczas których bedzie można doskonalić swoją technikę taneczną lub

poznać nowy styl tańca.

W godzinach popołudniowych w Koncercie zaprezentują się Laureaci konkursu

otrzymując pamiątkowe dyplomy oraz cenne nagrody.

Najlepsi będą walczyć o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz Puchar

Dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Bielsku-Białej.

2020 karta zgloszenia KARNAWALOWE DUETY

2020r regulamin KARNAWALOWE DUETY


Dom Kultury w Komorowicach
Drukuj
22.02. - 22.02.2020

Pokazy konkursowe od 8.30

Warsztaty

Koncert laureatów godz.18.00

DOM KULTURY W KOMOROWICACH

ul. Olimpijska 16, 43-346 Bielsko-Biała

(+48) 33 815 87 38, (+48) 668 465 946

komorowice@mdk.bielsko.pl

Polecamy także

II Przegląd Wokalny - "Z piosenką przez świat"

17.03.2020
Przegląd Polskiej Piosenki RETRO

02.04.2020
KALENDARZ WYDARZEŃ MDK
ZAPOWIEDZI WYDARZEŃ

SZTUKA OP-ARTU- internetowe zajęcia plastyczne

Dom Kultury w Wapienicy
02.06-09.06.2020

TAJEMNICE CERAMIKI - WYPAŁ RAKU wystawa w wirtualnej galerii Domu Kultury w Olszówce

Dom Kultury w Olszówce
11.05-10.06.2020

Obraz pt:"Idzie burza" Pani Grażyny Hordziejewicz na wystawie głównej XXVI Konkursu Malarstwa Nieprofesjonalnego im. Ignacego Bieńka.

Dom Kultury w Wapienicy
05.06-12.06.2020

Wyniki konkursu plastycznego "NA TROPIE BOHATERÓW BIELSKICH KRESKÓWEK"

Dom Kultury w Wapienicy
01.06-15.06.2020

...Gdy kota nie ma...myszy harcują!

Dom Kultury w Hałcnowie
14.05-18.06.2020

#mojarodzina - internetowy konkurs kulinarny "Familijne gotowanie"

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
01.06-23.06.2020

Internetowy konkurs " ŚNIADANIE Z TATĄ " - plastyczno - kulinarny

Dom Kultury w Komorowicach
03.06-23.06.2020

Tata bez krawata?

Dom Kultury w Hałcnowie
06.06-23.06.2020

Wakacyjny Turniej Szachowy w Starym Bielsku

Dom Kultury w Starym Bielsku
27.06-27.06.2020

V Święto Dzielnicy Kamienica

Dom Kultury w Kamienicy
30.06-30.06.2020

Domowa Scena Teatralna (nie) RÓB SCENY!

Dom Kultury w Lipniku
13.03-30.06.2020

"Pstryk przez okno"

Dom Kultury w Lipniku
30.03-30.06.2020

Zapisy do Dziecięcej Grupy Twórczej BIEDRONECZKI

Dom Kultury w Lipniku
30.04-30.06.2020

#nienudzimisie - akcja "Dziękujemy"

Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
01.06-30.06.2020

Ogłaszamy zapisy do Dziecięcej Grupy Twórczej

Dom Kultury w Komorowicach
30.04-30.06.2020

AFISZ MDK
ZOBACZ TAKŻE
WYDARZENIA GALERII FOTOGRAFII B&B
Galeria Fotografii "B&B"
NAKRĘTKOWA GÓRA 2019 -VII edycja akcji społecznej
Dom Kultury w Olszówce
KOPERTA ŻYCIA dla seniorów
Dom Kultury w Olszówce
KSIĄŻKA W PODRÓŻY
Dom Kultury w Olszówce
Koło Ratownika - bezpłatne zajęcia w Mikrze!
Dom Kultury w Mikuszowicach Kr.
PARTNERZY MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
MDK
NASZE PROJEKTY, GRANTY, DOTACJE

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
16.04-30.09.2020

INFRASTRUKTURA DOMÓW KULTURY - GRANT DLA KUBISZÓWKI

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
20.04-30.09.2020

EtnoPolska 2020

Dom Kultury Włókniarzy
17.04-15.10.2020

BB DLA DZIECI W SIECI!

Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz
15.05-31.10.2020

KONKURSY I FESTIWALE

MDK
MDK
MDK
MDK
MDK