FOTORELACJA Z OTWARCIA WYSTAWY ENERGIA ŻYCIA SIŁA ŻYCIA W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

DOM KULTURY W OLSZÓWCE

FOTOrelacja z otwarcia wystawy ENERGIA ŻYCIA SIŁA ŻYCIA w Domu Kultury w Olszówce

zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji ze spotkania z panią Irenką Awieruszko-Ptaszkiewicz

ENERGIA ŻYCIA SIŁA ŻYCIA

to tytuł wystawy malarstwa Ireny Awieruszko-Ptaszkiewicz, którą możemy oglądać w Domu Kultury w Olszówce do połowy lutego. Artystka uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni prof. Norberta Witka oraz aneks pracowni ceramicznej u prof. Jerzego Fobera w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i rzeźbą ceramiczną, a przede wszystkim interesuję się zagadnieniem terapii przez sztukę, której poświęciła się angażując w działania społeczne. Jej nowym środkiem wyrazu stała się Zumba i nieustająca chęć pomocy osobom chorym na choroby rzadkie. Od 2013r. Zumba wpisała się na stałe do harmonogramu zajęć w Domu Kultury w Olszówce zaczynając od Zumby Gold, następnie wprowadzając Zumbę Fitness i dla najmłodszych Zumbę Kids. „Zumba daje nadzieje”, „Maratony Charytatywne Zumby” oraz „Zumbowe kalendarze charytatywne”, to akcje zainicjowane, organizowane i prowadzone przez Irenę Awieruszko-Ptaszkiewicz. 9 stycznia w Domu Kultury w Olszówce ruszyła kolejna akcja sprzedaży kalendarza ZUMBA DAJE NADZIEJĘ, której całkowity dochód przeznaczony jest na leczenie 7 osób z rzadkimi chorobami - to 6 dzieci i 1 osoba dorosła. Wszyscy są podopiecznymi Fundacji Pomaluj Nasz Świat. Kalendarze można zakupić między innymi w DK w Olszówce oraz podczas licznych akcji prowadzonych przez Irenę Awieruszko-Ptaszkiewicz. Szczegóły promocji i sprzedaży kalendarzy na stronie FB „Zumba daje Nadzieję - Irena Awieruszko – Ptaszkiewicz”.

2019-01-09

ZAPISY NA ZAJĘCIA NA NOWY ROK SZKOLNY :):)

15.07-30.09.2021

ZAPISY NA ZAJĘCIA 2021/2022

16.08-30.09.2021

MÓWIĘ ŁADNIE I POPRAWNIE - SPOTKANIE Z LOGOPEDĄ W DOMU KULTURY W OLSZÓWCE

01.10-01.10.2021

WARSZTATY JĘZYK A NOWE MEDIA

09.10-09.10.2021

PREMIERA SPEKTAKLU: DO TRZECH RAZY CZECHOW

15.09-10.10.2021

XI MAŁY FESTIWAL SZTUKI WYSOKIEJ "WOLNO MI!"

16.09-12.10.2021

WOKÓŁ GITARY- WARSZTATY MUZYCZNE