Dom Kultury w Wapienicy

PRZYTULANKI Z SERDUSZKIEM DLA MAMY - INTERNETOWE ZAJĘCIA PLASTYCZNE Z DK W WAPIENICY.

Przytulanki z serduszkiem dla Mamy - internetowe zajęcia plastyczne z DK w Wapienicy.

Z okazji zblizającego się Dnia Mamy nasza plastyczka Pani Alina Chałupniak-Bednarska ma dla Was propozycję zajęć plastycznych- zrobienie PRZYTULANKI Z SERDUSZKIEM DLA MAMY
Potrzebne będą: kolorowe materiały, nici, igła, watka do wypchania, guziki na oczy, kokardki. Wykonanie: trzeba odrysować wzór misia lub zajączka na materiale, wyciąć go, wypchać watką i zszyć. Na końcu ozdabiamy całość naklejając lub przyszywając poszczególne elementy. Nie zapomnijcie o serduszku ! Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy twórczego popołudnia!

Dom Kultury w Wapienicy
18.05. - 26.05.2020

DOM KULTURY W WAPIENICY

ul. Cieszyńska 398, 43-382 Bielsko-Biała

wapienica@mdk.bielsko.pl

ABORYGRŃSKIE KAMIENIE- internetowe zajęcia plastyczne
Zawieszki z serduszkiem na Dzień Mamy- internetowe zajęcia plastyczne.
21.05.2020
Internetowy konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka - "NA TROPIE BOHATERÓW BIELSKICH KRESKÓWEK"